گمراه نما
پایان راه آنجاست که تو از رفتن باز بمانی 
قالب وبلاگ

این بار خط گام های من برای به رقصیدن در آوردن جوهر خودکارم با تمام لحظه لحظه های گذشته ، تفاوتش از آسمان است به زمین . واژه خوشبخت اگر 2 بخش است زهی شوق که من خوشی خود را در دیدنش و بختم را در خودش دیدم . اما بی انصافی است که 2 بخش باقی بماند ، اعتقادم این است که این واژه باید به خوشبختم تبدیل گردد تا 3 بخش شود و جای بانی خیر ، عاشق ترین عاشقان ، جای خدایم خالی نماند .

او بود و او کرد و او بست این مهره – مهره ی زنجیر دوستیمان را . خدایا شکر که راه عشقم را تو صاف نمودی ، تو پناه من در پیچ و خم جاده بودی تا فقط این حرف به اثبات برسد که اگر من در شب میلاد مهدیت چشم انتظار پایان راه عاشقی بودم پس چه زیباست این مصرع که یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور .

دیگر آسان است این حرف که ای افسانه شب های من غم مخور . تو خوب می دانی برای دیدنت سر به سجده بندگی خدا چند بار زده ام ، من باید سجده می کردم و کردم که فقط الله شاهد این عملم بود .

یاد آر آن لحظه اولین را ، یاد آر آن لحظه آخرین را و یاد آر خنده و گریه هایمان را . آری خوشبختم که تو را دارم. من عاشقم و به یقین تو ، غصه گوی من ، در ساعت صفر عاشقی هستی و خواهی ماند . 

[ سه‌شنبه ٤ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ] [ گمراه نما ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

سلام دوستان ممنون که وقت گذاشتید
نويسندگان
صفحات اختصاصی
weblogbartar.ir
weblogbartar.ir