دل نوشته های عزیزم- 3

این بار خط گام های من برای به رقصیدن در آوردن جوهر خودکارم با تمام لحظه لحظه های گذشته ، تفاوتش از آسمان است به زمین . واژه خوشبخت اگر 2 بخش است زهی شوق که من خوشی خود را در دیدنش و بختم را در خودش دیدم . اما بی انصافی است که 2 بخش باقی بماند ، اعتقادم این است که این واژه باید به خوشبختم تبدیل گردد تا 3 بخش شود و جای بانی خیر ، عاشق ترین عاشقان ، جای خدایم خالی نماند .

او بود و او کرد و او بست این مهره – مهره ی زنجیر دوستیمان را . خدایا شکر که راه عشقم را تو صاف نمودی ، تو پناه من در پیچ و خم جاده بودی تا فقط این حرف به اثبات برسد که اگر من در شب میلاد مهدیت چشم انتظار پایان راه عاشقی بودم پس چه زیباست این مصرع که یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور .

دیگر آسان است این حرف که ای افسانه شب های من غم مخور . تو خوب می دانی برای دیدنت سر به سجده بندگی خدا چند بار زده ام ، من باید سجده می کردم و کردم که فقط الله شاهد این عملم بود .

یاد آر آن لحظه اولین را ، یاد آر آن لحظه آخرین را و یاد آر خنده و گریه هایمان را . آری خوشبختم که تو را دارم. من عاشقم و به یقین تو ، غصه گوی من ، در ساعت صفر عاشقی هستی و خواهی ماند . 

/ 10 نظر / 5 بازدید
کیمیا

دوستم سلام ! خوبی ؟ منو دو ستم یه وبلاگ زدیم که خوسحال میشم بهمون سر بزنی! راستی نظر یادت نره ! اگه با تبادل لینک هم موافقی خبرم کن !

مریم

سلام دوست عزیز, من مطلبي درباره حجاب در وبلاگم قرار دادم اميدوارم با نظر ارزشمندت منو راهنمايي و خوشحال كني ممنون[گل]

مریم

سلام دوست عزيز. از نظر زيبات ممنون. منم شما رو لينك كردم شاد و موفق باشي [گل]

SiNA Hp (باران عشق)

این مجنــــــــون را به خانه‌‌ی ِ تو راهی نیست لیلی تو به خرابه‌اش بیا... سلام بر شما دوست خوبم[گل] بعد از مدت ها غیبت، با 7 آپ جدید منتظرتون هستم[گل]

آشوغ

شب از نیمه گذشته اینک ساعت صفر عاشقی است اینجا من سر به سجده نخواهم برد . سرم را آسمان دوخته ام وقت روراست شدن است آخر چشمها هیچگاه دروغ نمی گویند چشم که چشمش دوختم چشمه را که جاری کردم و دل که به امیدش بستم سر به سجاده می برم من همراهیش را ،به هیچ سجاده ای پاسخ نتوانم . [دست] آشوغ منتظر عزیز دلم

SiNA Hp (باران عشق)

هر کجا بروی مرا خواهی دید یک شب تمام شهر را دیوانه‌وار با خیال‌ات قدم زده‌ام. . . با 4 پست آپ هستم[گل]

محمد پورغلامی

سلام خوبي ببخشيد يک مدتي نبودم رفته بودم مسافرت اما با يک سوغاتي جالب آپم هر روز منتظر سوغاتي هاي جديدم باش براي بهتر ديدن وب از فاير فکس استفاده کن Firefox 5.0 محمد پورغلامي http://mohammadporgholami.persianblog.ir

خبرگزاری یگانه

به دريا شكوه بردم از شب دشت، وز اين عمري كه تلخ تلخ بگذشت، به هر موجي كه مي گفتم غم خويش؛ سري ميزد به سنگ و باز مي گشت