آیا وفادار بوده ایم؟؟؟؟

نگاه کن که باران چگونه از بالاترین نقطه‌ی آسمان به پایین فرود می‌آید.... به زیر پای مردمان...خاضعانه و خاشعانه...بدون هیچ غروری... پاک و ساده...آیا درخششش را نظاره‌گر بودی؟ آیا پاکی و صداقتش را درک کردی؟ زلال‌ترین آب آسمان ساده و بی‌ریا به پای مردمان می‌بارد...مردمانی که خود را نشناخته‌اند... صورتکی بر چهره زده‌اند که خود نیز آن را باور کرده‌اند... دور خود می‌چرخند...روی افق... اما آسمان در حال نوازش است...نوازش صدای باران... ما در پاک‌ترین نقطه اوج...یادمان رفته که خود نیز از همان جا بوده‌ایم، خود نیز زلال بودیم، اما قرعه به نام ما افتاد...آیا وفادار بودیم؟

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چشم انتظار

من خودم را می گویم کاری به هیچ صورتکی که زیبا گفتی ندارم من وفا که چه گویم بی وفایی را به حد بی نهایت رسانده ام ، من رحمت دیدم و خودم را به کوری زدم ، من پاکی دیدم و خودم را به ناپاکی زدم ، من مهربانی دیدم و خودم را به نامهربانی زدم ای وای که هر چه گویم کم است از آن همه بی وفایی من اما فقط یک چیز و آن اینکه : من او را هیچ وقت فراموش نکرده و نمی کنم براستی آیا کسی را سراغ داری که در خاص ترین حالات و در تنهایی درونش پدر و مادرش را فراموش کند ؟

دنیا

سلام قابل تحسینی که با تمام مشغله هات بازهم وبلاگتو به روز می کنی و اینکه هستی خدا قوت عزیزم [ماچ]

دنیا

راستی یادم رفت بگم پستت خیلی قشنگ بود هم عکسش هم متنش موفق باشی[قلب]

سناتور

من آپمممممممممممممممممممممممم بدو بیا

آشوغ

چه سوال عمیقی و چه جواب عمیق تری داده این مرد چشم انتظار آفرین به هر دوتان[دست]

SiNA Hp (باران عشق)

می خواهم از تو بیرون بزنم در حاشیه هایت لانه ای بسازم بیایم و بروم فریاد بزنم و چنگ بکشم بی حوصله از کنارت بگذرم دوست دارم از بودنم سیر شوی دوست دارم باشم و نباشم دوست داارم از متن به حاشیه سفر کنم در را باز کن ، اینجا سرد است !

علی

سلام بی معرفت یه سر نمیتونی بهم بزنی اینقد بی معرفت شدین؟؟

علی

سلام.................خیلی قشنگ بود ممنون[لبخند]

میلاد

از این پستت وحشتناک خوشم اومد.....[چشمک]