استاد می گوید......

 

استاد می گوید:

از یک سو، می دانیم که جست و جوی خدا مهم است. از سوی دیگر، زندگی فاصله ای میان ما و او می آفریند. احساس می کنیم الوهیت، ما را نادیده می گیرد، یا گرفتار مشغولیت های روزمره مان می شویم. این، احساس گناهی در ما پدید می آورد: یا به خاطر خدا، زندگی را بیش از حد انکار می کنیم، و یا به خاطر زندگی، خدا را بیش از حد اننکار می کنیم.

این تظاد ظاهری، صرفاً خیال است: خدا در زندگی است و زندگی در خداست. آدم فقط باید از این موضوع آگاه باشد، تا سرنوشت را بهتر بفهمند.

اگر بتوانیم در هماهنگی مقدس پیرامون مان در هر روز نفوذ کنیم، همواره در مسیر درست قرار خواهیم داشت، و وظایف مان را به انجام خواهیم رساند.

 

پائولو کوئلیو.

 

 

 

 

/ 5 نظر / 6 بازدید
پریسا

خدایا! من دلم قرصه! کسی غیر از تو با من نیست خیالت از زمین راحت، که حتی روز روشن نیست کسی اینجا نمیبینه، که دنیا زیر چشماته یه عمره یادمون رفته، زمین دار مکافاته فراموشم شده گاهی، که این پایین چه ها کردم که روزی باید از اینجا، بازم پیش تو برگردم خدایا وقت برگشتن، یه کم با من مدارا کن شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

ماریانا

هنوزهم دوستت دارم... وتو چه میدانی که عشق چیست... هیچ وقت نفهمیدم... چرا درست همان کسی که... فکر میکنی با همه فرق دارد... یک روز... مثل همه... تنهایت میگذارد. [گل] وبلاگت خیلی خوبه به منم سر بزن و نوشته هامو ببین و نظرتو بگ. ممنون