آزمایش هایتان را خودتان بخوانید

سایت مرجع آنلاین تست های پزشکی توسط وزارت بهداشت راه اندازی شده است که این امکان را به بیماران می دهد تا لغات تخصصی برگه های آزمایش را متوجه شوند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ وزارت بهداشت با همکاری آزمایشگاه مرجع سلامت، اطلاعات آزمایش‌های رایج را در قالب سایتی به نشانی www.labtestsonline.ir در اختیار بیماران قرار داده تا از آزمایشی که داده‌اند اطلاعات مورد نیاز را بدست آورند.
درواقع ‌بیماران از طریق این سایت می‌توانند مفهوم کلمات لاتین درج شده در نسخه‌ها را متوجه شوند. البته مطمئنا تفسیر نتایج آزمایش نیاز به مراجعه به پزشک متخصص دارد.

/ 3 نظر / 9 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] خداى تعالى به حضرت داود(صلوات اللّه عليه) وحى فرمود كه: [گل] در زمان آسايش و خوشى به ياد من باش، تا من در هنگام سختى و گرفتارى دعايت را اجابت كنم. [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

محب ولایت

سلام علیکم[لبخند] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امام محمد باقر علیه السلام فرمودند: صله ی رحم خُلق را نيکو، دست را بخشنده (گشاده)، جان را پاکيزه و روزی را زياد می‌کند و أجل را (نيز) به تأخير می‌اندازد[فرشته]